Partner serwisu

Ryanair : Nowe połączenie Olsztyn Mazury – Kolonia

Redakcja/inf. pras. 08.11.2019

 Ryanair : Nowe połączenie Olsztyn Mazury – Kolonia
fot. Ryanair
7 listopada Ryanair uruchomił nową trasę Olsztyn Mazury – Kolonia. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z lotniska Olsztyn Mazury. Ryanair oferuje w Olsztynie dwie trasy: do Londynu Stansted oraz Kolonii. Na tych połączeniach obsługuje 70 tys. pasażerów rocznie.
Lotnisko w Olsztynie rozwija się pod względem otwieranych połączeń pasażerskich. W kwietniu zostały uruchomione połączenia do Krakowa i Lwowa, realizowane na pokładach linii PLL LOT. Zgodnie z zapowiedziami została również uruchomiona nowa linia z Olsztyna do Kolonii obsługiwana przez Ryanaira.

− Cieszymy się z uruchomienia nowej trasy do Kolonii. Ryanair zaoferuje tej zimy w Olsztynie 2 trasy tj. do Kolonii oraz Londynu Stansted i obsłuży 70 tys. pasażerów rocznie. Z tej okazji wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż do końca marca 2020 roku już od 56 zł. Rezerwacji lotów można dokonać tylko do soboty 9 listopada do północy – mówi cytowana w komunikacie Olga Pawlonka z Ryanaira.

− Nasza współpraca z Ryanair układa się bardzo dobrze i cieszymy się, że uruchamia kolejne połączenie z Portu Lotniczego Olsztyn Mazury. Loty do Kolonii to strzał w dziesiątkę. Niemcy to dla nas w tym momencie kluczowy rynek, dlatego jesteśmy pewni, że połączenie będzie cieszyć się bardzo dużym powodzeniem zarówno wśród pasażerów z naszego regionu jak i tych przylatujących z Zagłębia Ruhry na Warmię i Mazury – dodaje cytowany w komunikacie Tomasz Kądziołka, prezes lotniska Olsztyn Mazury.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony